
3-10 μέρες
ΤΑΡΑΝΔΟΣ, 3m NEON LED ΦΩΤΟΣΩΛΗΝΑΣ, ΜΟΝΟΚΑΝΑΛΟΣ, ΘΕΡΜΟ ΛΕΥΚΟ, 51x65cm, IP44
- διαθεσιμότητα: 3-10 μέρες
- Κωδικός Προϊόντος: 600-23007
25,90€
Χωρίς ΦΠΑ: 25,90€
Δωρεάν Μεταφορικά
Για παραγγελίες άνω των 80€
Συναλλαγές
Σε ασφαλές τραπεζικό περιβάλλον
ΤΑΡΑΝΔΟΣ, 3m NEON LED ΦΩΤΟΣΩΛΗΝΑΣ, ΜΟΝΟΚΑΝΑΛΟΣ, ΘΕΡΜΟ ΛΕΥΚΟ, 51x65cm, IP44
| Κατηγορίες Eurolamp | |
| Χριστουγεννιάτικα Είδη | .Magic |
| Χαρακ/στικα | |
| Led ανα Μέτρο | 120 |
| Volt_Amber_Watt/Led ή Λαμπάκι | 32mA,3,1V-0,1W |
| Αριθμός CE | Όχι/No |
| Βαθμός Στεγανότητας (IP) | IP44 |
| Διαστάσεις κιβωτίου (cm) | 67.5x52x14.5 |
| Διαστάσεις Συσκευασίας (cm) | pp bag |
| Διατομή σωλήνα (mm) | 16 |
| Είσοδος/Έξοδος Μετασχηματιστή | / |
| Επέκταση/Αρ.Τεμαχίων Επέκτασης | Όχι/No |
| Θερμοκρασία Χρώματος (Kelvin) | 2700-3000Κ |
| Καθαρό Βάρος Κιβώτιου N.W. (Kgr) | 9 |
| Καθαρό Βάρος Τεμαχίου N.W. (Kgr) | 0,933 |
| Κατανάλωση σε Watt ανα μέτρο | 6,8 |
| Κατηγορία | Σχέδιο NEON Φωτοσωλήνα/Design NEON Rope Light |
| Μέγεθος λαμπτήρα (mm) | 2835 |
| Μεικτό Βάρος Κιβωτίου G.W. (Kgr) | 10 |
| Μεικτό Βάρος Τεμαχίου G.W.(Kgr) | 1 |
| Μέτρα φωτοσωλήνα (m) | 3 |
| Μήκος (cm) | / |
| Μήκος Κιβωτίου (cm) | 67,5 |
| Μήκος Συσκευασίας (cm) | / |
| Πλάτος (cm) | 65 |
| Πλάτος Κιβωτίου (cm) | 52 |
| Πλάτος Συσκευασίας (cm) | / |
| Ποσότητα κιβωτίου | 10 |
| Πρόγραμμα | Όχι/No |
| Προέκταση παροχής (cm) | 150 |
| Ροοστάτη | Όχι/No |
| Συνολική κατανάλωση σε Watt | 33W |
| Συνολικός Αριθμός Λαμπτήρων/Λαμπάκια | 360 |
| Τροφοδοσία | 230V |
| Τύπος καλωδίου | Καουτσούκ/Rubber |
| Τύπος λαμπτήρα | LED |
| Τύπος Συσκευασίας | Ναϋλον Σακούλα με Αυτοκόλλητο/Polybag with Label |
| Ύψος (cm) | 51 |
| Ύψος Κιβωτίου (cm) | 14,5 |
| Ύψος Συσκευασίας (cm) | / |
| Φωτιζόμενες Όψεις | Δύο/Two |
| Χρώμα καλωδίου | Μαύρο/Black |
| Χρώμα λαμπτήρα | Θερμό Λευκό/Warm White |
| Χρώμα σωλήνα | Διάφανο/Transparent |
| Ώρες λειτουργίας | 20.000 Ώρες/Hours |
