- ΤΑΙΝΙΕΣ LED & ΕΞΑΡΤΗΜΑΤΑ
- Ταινίες LED - Εξαρτήματα
- PIR SWITCH SENSOR 2M 40SEC 8A D43X10MM FOR ALUM PROFILES

3-10 Days
PIR SWITCH SENSOR 2M 40SEC 8A D43X10MM FOR ALUM PROFILES
- Stock: 3-10 Days
- Model: PIR001
9.20€
Ex Tax: 9.20€
Free Shipping
For order above 80€
Transactions
Secure banking environment
PIR SWITCH SENSOR 2M 40SEC 8A D43X10MM FOR ALUM PROFILES
| ACA στοιχεία προιόντων | |
| IP- Δείκτης Προστασίας από Υγρά και Σκόνη | IP20 |
| Ειδική Λειτουργία | Αισθητήρας Κίνησης |
| Είδος Προϊόντος | Αισθητήρας |
| Εμβέλεια | - |
| Εμβέλεια Ανίχνευσης WiFi | - |
| Εμβέλεια Ανίχνευσης Κίνησης | 2m/ 180° |
| Ηλεκτρική Προστασία | Κλάση ΙΙΙ |
| Κατηγορία01 | Συστήματα Ελέγχου |
| Κατηγορία02 | Ταινίες LED κι Εξαρτήματα |
| Κατηγορία03 | Φωτισμός |
| Μέγιστη Ένταση Εξόδου | 8A |
| Μέγιστη Ισχύς Εξόδου | 12V/96W, 24V/192W |
