
3-10 Days
ΠΡΙΖΑ ΣΟΥΚΟ 16A ΛΕΥΚΗ ΜΕ ΠΑΙΔΙΚΗ ΠΡΟΣΤΑΣΙΑ
- Stock: 3-10 Days
- Model: 152-16001
3.12€
Ex Tax: 3.12€
Free Shipping
For order above 80€
Transactions
Secure banking environment
ΠΡΙΖΑ ΣΟΥΚΟ 16A ΛΕΥΚΗ ΜΕ ΠΑΙΔΙΚΗ ΠΡΟΣΤΑΣΙΑ
| Χαρακτηριστικά | |
| Ένδειξη CE | Ναι/ Yes |
| Κιβωτοποίηση (τεμ) | 1\12\120 |
| Μήκος | 82mm |
| Πιστοποιητικά | Ναι/ Yes |
| Πλάτος | 38mm |
| Προστασία Επαφών | Ναι/ Yes |
| Ύψος | 82mm |
| Χρώμα Προϊόντος | Λευκό/ White |
