
ΠΛΗΚΤΡΟ+ΠΛΑΙΣΙΟ ΡΟΟΣΤΑΤΗ ΛΕΥΚΟ
- Stock: In Stock
- Model: 152-99000
0.00€
Ex Tax: 0.00€
Free Shipping
For order above 80€
Transactions
Secure banking environment
ΠΛΗΚΤΡΟ+ΠΛΑΙΣΙΟ ΡΟΟΣΤΑΤΗ ΛΕΥΚΟ
| Χαρακτηριστικά | |
| Βαθμός Στεγανότητας (IP) | IP20 |
| Ένδειξη CE | Ναι/ Yes |
| Θερμοκρασία Λειτουργίας °C | -20°C - +40°C |
| Κιβωτοποίηση (τεμ) | 1/20/100 |
| Μεικτό Βάρος Προϊόντος (Kg) | 0,28 |
| Μήκος | 82mm |
| Πιστοποιητικά | Ναι/ Yes |
| Πλάτος | 82mm |
| Συσκευασία | Brown Box with Sticker |
| Υλικό Προϊόντος | Πλαστικό & ABS/ Plastic & ABS |
| Ύψος | 39mm |
| Χρώμα Προϊόντος | Λευκό/ White |
