
3-10 Days
ΠΡΙΖΑ ΜΙΝΙ DATA ΜΟΝΗ RJ45 8P8C ΛΕΥΚΗ IP20
- Stock: 3-10 Days
- Model: 147-16245
3.28€
Ex Tax: 3.28€
Free Shipping
For order above 80€
Transactions
Secure banking environment
ΠΡΙΖΑ ΜΙΝΙ DATA ΜΟΝΗ RJ45 8P8C ΛΕΥΚΗ IP20
| Χαρακτηριστικά | |
| Βαθμός Στεγανότητας (IP) | IP20 |
| Ένδειξη CE | Ναι/ Yes |
| Θερμοκρασία Λειτουργίας °C | -25°C - +50°C |
| Κιβωτοποίηση (τεμ) | 1\10\200 |
| Μεικτό Βάρος Προϊόντος (Kg) | 0,049kg |
| Μήκος | 65mm |
| Πιστοποιητικά | Ναι/ Yes |
| Πλάτος | 65mm |
| Συσκευασία | Shrink Film with Sticker |
| Τάση Τροφοδοσίας (V) | 250V |
| Υλικό Προϊόντος | Χαλκός & Πλαστικό/ Copper & Plastic |
| Ύψος | 30mm |
| Χρώμα Προϊόντος | Λευκό/ White |
