
3-10 Days
ΠΡΙΖΑ ΜΙΝΙ ΣΟΥΚΟ ΔΙΠΛΗ ΧΩΡΙΣ ΚΑΠΑΚΙ ΛΕΥΚΗ ΙP20
- Stock: 3-10 Days
- Model: 147-16253
4.62€
Ex Tax: 4.62€
Free Shipping
For order above 80€
Transactions
Secure banking environment
ΠΡΙΖΑ ΜΙΝΙ ΣΟΥΚΟ ΔΙΠΛΗ ΧΩΡΙΣ ΚΑΠΑΚΙ ΛΕΥΚΗ ΙP20
| Χαρακτηριστικά | |
| Αριθμός Καταχώρησης | ΗΜΡΡ/01663 |
| Αριθμός Σούκο | 2 |
| Βαθμός Στεγανότητας (IP) | IP20 |
| Γείωση Αντικειμένου | Ναι/ Yes |
| Ένδειξη CE | Ναι/ Yes |
| Ένταση Ρεύματος (Α) | 16A |
| Θερμοκρασία Λειτουργίας °C | -25°C - +50°C |
| Κιβωτοποίηση (τεμ) | 1\20\160 |
| Μεικτό Βάρος Προϊόντος (Kg) | 0,106kg |
| Μήκος | 110mm |
| Ονομαστική Ισχύς (W) | 3840W |
| Πιστοποιητικά | Ναι/ Yes |
| Πλάτος | 65mm |
| Συσκευασία | Shrink Film with Sticker |
| Τάση Τροφοδοσίας (V) | 250V |
| Υλικό Προϊόντος | Χαλκός & Πλαστικό/ Copper & Plastic |
| Ύψος | 45mm |
| Χρώμα Προϊόντος | Λευκό/ White |
