
3-10 Days
ΠΡΙΖΑ ΜΙΝΙ ΣΟΥΚΟ ΤΕΤΡΑΠΛΗ ΧΩΡΙΣ ΚΑΠΑΚΙ ΛΕΥΚΗ ΙP20
- Stock: 3-10 Days
- Model: 147-16255
8.12€
Ex Tax: 8.12€
Free Shipping
For order above 80€
Transactions
Secure banking environment
ΠΡΙΖΑ ΜΙΝΙ ΣΟΥΚΟ ΤΕΤΡΑΠΛΗ ΧΩΡΙΣ ΚΑΠΑΚΙ ΛΕΥΚΗ ΙP20
| Χαρακτηριστικά | |
| Αριθμός Καταχώρησης | ΗΜΡΡ/01678 |
| Αριθμός Σούκο | 4 |
| Βαθμός Στεγανότητας (IP) | IP20 |
| Γείωση Αντικειμένου | Ναι/ Yes |
| Ένδειξη CE | Ναι/ Yes |
| Ένταση Ρεύματος (Α) | 16A |
| Θερμοκρασία Λειτουργίας °C | -25°C - +50°C |
| Κιβωτοποίηση (τεμ) | 1\10\80 |
| Μεικτό Βάρος Προϊόντος (Kg) | 0,162kg |
| Μήκος | 195mm |
| Ονομαστική Ισχύς (W) | 3840W |
| Πιστοποιητικά | Ναι/ Yes |
| Πλάτος | 65mm |
| Συσκευασία | Shrink Film with Sticker |
| Τάση Τροφοδοσίας (V) | 250V |
| Υλικό Προϊόντος | Χαλκός & Πλαστικό/ Copper & Plastic |
| Ύψος | 45mm |
| Χρώμα Προϊόντος | Λευκό/ White |
