
3-10 Days
ΔΙΑΚΟΠΤΗΣ ΕΞΩΤΕΡΙΚΟΣ Α/R ΓΚΡΙ ΙΡ54
- Stock: 3-10 Days
- Model: 147-12231
3.92€
Ex Tax: 3.92€
Free Shipping
For order above 80€
Transactions
Secure banking environment
ΔΙΑΚΟΠΤΗΣ ΕΞΩΤΕΡΙΚΟΣ Α/R ΓΚΡΙ ΙΡ54
| Χαρακτηριστικά | |
| Βαθμός Στεγανότητας (IP) | IP54 |
| Ένδειξη CE | Ναι/ Yes |
| Ένταση Ρεύματος (Α) | 10A |
| Θερμοκρασία Λειτουργίας °C | -25°C - +50°C |
| Κιβωτοποίηση (τεμ) | 1\10\100 |
| Μεικτό Βάρος Προϊόντος (Kg) | 0,085kg |
| Μήκος | 70mm |
| Ονομαστική Ισχύς (W) | 2400W |
| Πιστοποιητικά | Ναι/ Yes |
| Πλάτος | 70mm |
| Συσκευασία | Shrink Film with Sticker |
| Τάση Τροφοδοσίας (V) | 250V |
| Υλικό Προϊόντος | Χαλκός & Πλαστικό/ Copper & Plastic |
| Ύψος | 50mm |
| Χρώμα Προϊόντος | Γκρι/ Grey |
