
3-10 Days
ΚΑΛΩΔΙΟ ΕΥΚΑΜΠΤΟ H05VV-F 5Χ1mm2
- Stock: 3-10 Days
- Model: 150-13121
0,00€
Ex Tax: 0,00€
Free Shipping
For order above 80€
Transactions
Secure banking environment
ΚΑΛΩΔΙΟ ΕΥΚΑΜΠΤΟ H05VV-F 5Χ1mm2
| Χαρακτηριστικά | |
| Ένδειξη CE | Ναι/ Yes |
| Θερμοκρασία Λειτουργίας °C | -20°C - +60°C |
| Κιβωτοποίηση (τεμ) | 100m/Roll |
| Μήκος Καλωδίου | 100m/Roll |
| Πιστοποιητικά | Ναι/ Yes |
| Συσκευασία | Roll |
| Τύπος Καλωδίου | H05VV-F |
| Υλικό Προϊόντος | Χαλκός & PVC/ Copper & PVC |
| Χρόνια Εγγύησης | 2 Χρόνια/ 2 Years |
| Χρώμα Προϊόντος | Λευκό/ White |
