
3-10 Days
ΚΑΛΩΔΙΟ NYA ΗΟ7V-U 1Χ2.5mm2 ΓΚΡΙ
- Stock: 3-10 Days
- Model: 150-13325
0.00€
Ex Tax: 0.00€
Free Shipping
For order above 80€
Transactions
Secure banking environment
ΚΑΛΩΔΙΟ NYA ΗΟ7V-U 1Χ2.5mm2 ΓΚΡΙ
| Χαρακτηριστικά | |
| Γενικές Πληροφορίες | BS-EN-50525-2-31 |
| Ένδειξη CE | Ναι/ Yes |
| Θερμοκρασία Λειτουργίας °C | -20°C - +60°C |
| Κιβωτοποίηση (τεμ) | 100m/Roll |
| Μεικτό Βάρος Προϊόντος (Kg) | 0,032 |
| Μήκος Καλωδίου | 100m/Roll |
| Πιστοποιητικά | Ναι/ Yes |
| Συσκευασία | Roll |
| Τύπος Καλωδίου | H07V-U |
| Υλικό Προϊόντος | Χαλκός & PVC/ Copper & PVC |
| Χρόνια Εγγύησης | 2 Χρόνια/ 2 Years |
| Χρώμα Προϊόντος | Γκρι/ Grey |
