
3-10 Days
ΚΑΛΩΔΙΟ NYΜ A05VV-R 5Χ4mm2 (DRUM)
- Stock: 3-10 Days
- Model: 150-13617
0,00€
Ex Tax: 0,00€
Free Shipping
For order above 80€
Transactions
Secure banking environment
ΚΑΛΩΔΙΟ NYΜ A05VV-R 5Χ4mm2 (DRUM)
| Χαρακτηριστικά | |
| Γενικές Πληροφορίες | TS HD 21.4 |
| Ένδειξη CE | Ναι/ Yes |
| Θερμοκρασία Λειτουργίας °C | -20°C - +60°C |
| Κιβωτοποίηση (τεμ) | 1000m/Drum |
| Μεικτό Βάρος Προϊόντος (Kg) | 0,416kg/1m |
| Μήκος Καλωδίου | 1000m/Drum |
| Πιστοποιητικά | Ναι/ Yes |
| Συσκευασία | Drum |
| Τύπος Καλωδίου | H05VV-R |
| Υλικό Προϊόντος | Χαλκός & PVC/ Copper & PVC |
| Χρόνια Εγγύησης | 2 Χρόνια/ 2 Years |
| Χρώμα Προϊόντος | Λευκό/ White |
