
3-10 Days
ΚΑΛΩΔΙΟ ΕΥΚΑΜΠΤΟ H05VV-F 3Χ6mm2
- Stock: 3-10 Days
- Model: 150-13111
0,00€
Ex Tax: 0,00€
Free Shipping
For order above 80€
Transactions
Secure banking environment
ΚΑΛΩΔΙΟ ΕΥΚΑΜΠΤΟ H05VV-F 3Χ6mm2
| Χαρακτηριστικά | |
| Γενικές Πληροφορίες | TS IEC 60227-7-1 |
| Ένδειξη CE | Ναι/ Yes |
| Θερμοκρασία Λειτουργίας °C | -20°C - +60°C |
| Κιβωτοποίηση (τεμ) | 100m/Roll |
| Μεικτό Βάρος Προϊόντος (Kg) | 0,297kg/1m |
| Μήκος Καλωδίου | 100m/Roll |
| Πιστοποιητικά | Ναι/ Yes |
| Συσκευασία | Roll |
| Τύπος Καλωδίου | H05VV-F |
| Υλικό Προϊόντος | Χαλκός & PVC/ Copper & PVC |
| Χρόνια Εγγύησης | 2 Χρόνια/ 2 Years |
| Χρώμα Προϊόντος | Λευκό/ White |
