
3-10 Days
ΚΑΛΩΔΙΟ ΠΛΑΚΕ NYΙIFY-R 3Χ2,5mm2
- Stock: 3-10 Days
- Model: 150-13002
0,00€
Ex Tax: 0,00€
Free Shipping
For order above 80€
Transactions
Secure banking environment
ΚΑΛΩΔΙΟ ΠΛΑΚΕ NYΙIFY-R 3Χ2,5mm2
| Χαρακτηριστικά | |
| Γενικές Πληροφορίες | VDE 0250 |
| Ένδειξη CE | Ναι/ Yes |
| Θερμοκρασία Λειτουργίας °C | -20°C - +60°C |
| Κιβωτοποίηση (τεμ) | 100m/Roll |
| Μεικτό Βάρος Προϊόντος (Kg) | 0,156kg/1m |
| Μήκος Καλωδίου | 100m/Roll |
| Πιστοποιητικά | Ναι/ Yes |
| Συσκευασία | Roll |
| Τύπος Καλωδίου | NYIFY-R |
| Υλικό Προϊόντος | Χαλκός & PVC/ Copper & PVC |
| Χρόνια Εγγύησης | 2 Χρόνια/ 2 Years |
| Χρώμα Προϊόντος | Λευκό/ White |
