
3-10 Days
ΧΑΛΚΟΣ ΓΕΙΩΣΗΣ CU 25
- Stock: 3-10 Days
- Model: 150-13652
0.00€
Ex Tax: 0.00€
Free Shipping
For order above 80€
Transactions
Secure banking environment
ΧΑΛΚΟΣ ΓΕΙΩΣΗΣ CU 25
| Χαρακτηριστικά | |
| Γενικές Πληροφορίες | UDK 621.315.503 |
| Ένδειξη CE | Ναι/ Yes |
| Θερμοκρασία Λειτουργίας °C | -20°C - +60°C |
| Κιβωτοποίηση (τεμ) | 1kg |
| Μεικτό Βάρος Προϊόντος (Kg) | 0,214kg/1m |
| Πιστοποιητικά | Ναι/ Yes |
| Συσκευασία | Drum |
| Υλικό Προϊόντος | Χαλκός/ Copper |
| Χρόνια Εγγύησης | 2 Χρόνια/ 2 Years |
