
3-10 Days
ΚΑΛΩΔΙΟ TV ΔΟΡΥΦΟΡΙΚΟ ΣΤΡΟΦΕΙΟ RG 6U 500m
- Stock: 3-10 Days
- Model: 147-13006
0.00€
Ex Tax: 0.00€
Free Shipping
For order above 80€
Transactions
Secure banking environment
ΚΑΛΩΔΙΟ TV ΔΟΡΥΦΟΡΙΚΟ ΣΤΡΟΦΕΙΟ RG 6U 500m
| Χαρακτηριστικά | |
| Βαθμός Στεγανότητας (IP) | IP20 |
| Γενικές Πληροφορίες | 75 Ωμ |
| Διατομή Καλωδίου | 1mm ccs |
| Ένδειξη CE | Ναι/ Yes |
| Θερμοκρασία Λειτουργίας °C | -20°C - +50°C |
| Κιβωτοποίηση (τεμ) | 100\500 |
| Μεικτό Βάρος Προϊόντος (Kg) | 20kg |
| Μήκος | 500m/drum |
| Μήκος Καλωδίου | 500m |
| Πιστοποιητικά | Ναι/ Yes |
| Συσκευασία | Wooden Drum |
| Υλικό Προϊόντος | Χαλκός & Πλαστικό/ Copper & Plastic |
| Χρόνια Εγγύησης | 2 Χρόνια/ 2 Years |
| Χρώμα Προϊόντος | Λευκό/ White |
