
3-10 Days
ΚΑΛΩΔΙΑ ΣΥΝΑΓΕΡΜΟΥ 6Χ0,22mm
- Stock: 3-10 Days
- Model: 147-13132
0.00€
Ex Tax: 0.00€
Free Shipping
For order above 80€
Transactions
Secure banking environment
ΚΑΛΩΔΙΑ ΣΥΝΑΓΕΡΜΟΥ 6Χ0,22mm
| Χαρακτηριστικά | |
| Βαθμός Στεγανότητας (IP) | IP20 |
| Διατομή Καλωδίου | 6x0,22mm |
| Ένδειξη CE | Ναι/ Yes |
| Θερμοκρασία Λειτουργίας °C | -20°C - +50°C |
| Κιβωτοποίηση (τεμ) | 100\1000 |
| Μεικτό Βάρος Προϊόντος (Kg) | 3,350kg |
| Μήκος | 100m/roll |
| Μήκος Καλωδίου | 100m |
| Πιστοποιητικά | Ναι/ Yes |
| Συσκευασία | Roll |
| Τάση Τροφοδοσίας (V) | <36V |
| Υλικό Προϊόντος | Χαλκός & Πλαστικό/ Copper & Plastic |
| Χρόνια Εγγύησης | 2 Χρόνια/ 2 Years |
| Χρώμα Προϊόντος | Λευκό/ White |
