
3-10 Days
PATCH CORD UTP CAT-5e 26AWG ΓΚΡΙ 5m
- Stock: 3-10 Days
- Model: 147-10153
0.00€
Ex Tax: 0.00€
Free Shipping
For order above 80€
Transactions
Secure banking environment
PATCH CORD UTP CAT-5e 26AWG ΓΚΡΙ 5m
| Χαρακτηριστικά | |
| Βαθμός Στεγανότητας (IP) | IP20 |
| Διατομή Καλωδίου | 26AWG CCA |
| Ένδειξη CE | Ναι/ Yes |
| Θερμοκρασία Λειτουργίας °C | -20°C - +50°C |
| Κιβωτοποίηση (τεμ) | 1\100 |
| Μήκος | 5m |
| Μήκος Καλωδίου | 5m |
| Πιστοποιητικά | Ναι/ Yes |
| Συσκευασία | Polybag with Head Card |
| Τάση Τροφοδοσίας (V) | <36V |
| Υλικό Προϊόντος | Χαλκός & Πλαστικό/ Copper & Plastic |
| Χαρακτηριστικό Καλωδίων Cat | CAT-5e |
| Χρόνια Εγγύησης | 2 Χρόνια/ 2 Years |
| Χρώμα Προϊόντος | Γκρι/ Grey |
