
3-10 Days
ΚΑΛΩΔΙΟ CAT-5e FTP (1000m Drum)
- Stock: 3-10 Days
- Model: 150-14000
0.00€
Ex Tax: 0.00€
This product has a minimum quantity of 1000
Free Shipping
For order above 80€
Transactions
Secure banking environment
ΚΑΛΩΔΙΟ CAT-5e FTP (1000m Drum)
| Χαρακτηριστικά | |
| Γενικές Πληροφορίες | AWG-CU-PE |
| Διατομή Καλωδίου | 4x2x24mm |
| Ένδειξη CE | Ναι/ Yes |
| Θερμοκρασία Λειτουργίας °C | -20°C - +60°C |
| Κιβωτοποίηση (τεμ) | 1000m/Drum |
| Μεικτό Βάρος Προϊόντος (Kg) | 0,031kg/1m |
| Μήκος Καλωδίου | 1000m/Drum |
| Πιστοποιητικά | Ναι/ Yes |
| Συσκευασία | Wooden Drum |
| Τύπος Καλωδίου | Data |
| Υλικό Προϊόντος | PE |
| Χαρακτηριστικό Καλωδίων Cat | CAT-5e |
| Χρόνια Εγγύησης | 10 Χρόνια/ 10 Years |
| Χρώμα Προϊόντος | Μαύρο/ Black |
