
3-10 Days
ΚΑΛΩΔΙΟ ΚΟΡΔΟΝΙ ΛΕΥΚΟ 2Χ0,75mm
- Stock: 3-10 Days
- Model: 147-13313
0.00€
Ex Tax: 0.00€
Free Shipping
For order above 80€
Transactions
Secure banking environment
ΚΑΛΩΔΙΟ ΚΟΡΔΟΝΙ ΛΕΥΚΟ 2Χ0,75mm
| Χαρακτηριστικά | |
| Βαθμός Στεγανότητας (IP) | IP20 |
| Διατομή Καλωδίου | 2x0,75mm |
| Ένδειξη CE | Ναι/ Yes |
| Θερμοκρασία Λειτουργίας °C | -20°C - +50°C |
| Κιβωτοποίηση (τεμ) | 50m |
| Μήκος | 50m |
| Μήκος Καλωδίου | 50m |
| Πιστοποιητικά | Ναι/ Yes |
| Συσκευασία | Roll |
| Τάση Τροφοδοσίας (V) | 220-240V |
| Υλικό Προϊόντος | Σχοινί, Αλουμίνιο & Πλαστικό/ Rope, Aluminium & Plastic |
| Χρόνια Εγγύησης | 2 Χρόνια/ 2 Years |
| Χρώμα Προϊόντος | Λευκό/ White |
