
3-10 Days
ΒΑΣΗ ΝΕΟΖΕΤ LINDNER 100Α
- Stock: 3-10 Days
- Model: 147-61501
6,28€
Ex Tax: 6,28€
Free Shipping
For order above 80€
Transactions
Secure banking environment
ΒΑΣΗ ΝΕΟΖΕΤ LINDNER 100Α
| Χαρακτηριστικά | |
| Βαθμός Στεγανότητας (IP) | IP20 |
| Ένδειξη CE | Ναι/ Yes |
| Ένταση Ρεύματος (Α) | 100Α |
| Θερμοκρασία Λειτουργίας °C | -20°C - +50°C |
| Κιβωτοποίηση (τεμ) | 5\60 |
| Μεικτό Βάρος Προϊόντος (Kg) | 0,149kg |
| Μήκος | 86mm |
| Πιστοποιητικά | Ναι/ Yes |
| Πλάτος | 44mm |
| Συσκευασία | Bulk |
| Υλικό Προϊόντος | Πορσελάνη & Μεταλλικό/ Porcelain & Metallic |
| Ύψος | 60mm |
| Χρόνια Εγγύησης | 2 Χρόνια/ 2 Years |
