
3-10 Days
ΚΑΛΥΜΜΑ ΝΕΟΖΕΤ 63Α
- Stock: 3-10 Days
- Model: 147-61520
0.58€
Ex Tax: 0.58€
Free Shipping
For order above 80€
Transactions
Secure banking environment
ΚΑΛΥΜΜΑ ΝΕΟΖΕΤ 63Α
| Χαρακτηριστικά | |
| Βαθμός Στεγανότητας (IP) | IP20 |
| Ένδειξη CE | Ναι/ Yes |
| Ένταση Ρεύματος (Α) | 63Α |
| Θερμοκρασία Λειτουργίας °C | -20°C - +50°C |
| Κιβωτοποίηση (τεμ) | 40\500 |
| Μεικτό Βάρος Προϊόντος (Kg) | 0,011kg |
| Μήκος | 72mm |
| Πιστοποιητικά | Ναι/ Yes |
| Πλάτος | 27mm |
| Συσκευασία | Bulk |
| Υλικό Προϊόντος | Πλαστικό/ Plastic |
| Ύψος | 22mm |
| Χρόνια Εγγύησης | 2 Χρόνια/ 2 Years |
