
3-10 Days
ΜΕΤΡΗΤΗΣ ΡΑΓΑΣ ΤΡΙΦΑΣΙΚΟΣ ΨΗΦΙΑΚΟΣ 3/90Α
- Stock: 3-10 Days
- Model: 147-02057
58.80€
Ex Tax: 58.80€
Free Shipping
For order above 80€
Transactions
Secure banking environment
ΜΕΤΡΗΤΗΣ ΡΑΓΑΣ ΤΡΙΦΑΣΙΚΟΣ ΨΗΦΙΑΚΟΣ 3/90Α
| Χαρακτηριστικά | |
| Βαθμός Στεγανότητας (IP) | IP20 |
| Διατομή Καλωδίου | max 16mm |
| Ένδειξη CE | Ναι/ Yes |
| Ένδειξη Display | Ψηφιακός/ Digital |
| Ένταση Ρεύματος (Α) | 90A |
| Θερμοκρασία Λειτουργίας °C | -20°C - +50°C |
| Κιβωτοποίηση (τεμ) | 1\32 |
| Λυχνία Καλής Λειτουργίας | Ναι/ Yes |
| Μεικτό Βάρος Προϊόντος (Kg) | 0,492kg |
| Μήκος | 122mm |
| Πιστοποιητικά | Ναι/ Yes |
| Πλάτος | 100mm |
| Συσκευασία | Paper Box with Sticker |
| Συχνότητα Λειτουργίας (Hz) | 50/60Hz |
| Τάση Τροφοδοσίας (V) | 400V |
| Υλικό Προϊόντος | Πλαστικό & ABS/ Plastic & ABS |
| Ύψος | 63mm |
| Χρόνια Εγγύησης | 2 Χρόνια/ 2 Years |
| Χρώμα Προϊόντος | Λευκό/ White |
