
3-10 Days
ΜΗΤΡΑ LINDNER 25Α
- Stock: 3-10 Days
- Model: 147-61043
1,02€
Ex Tax: 1,02€
Free Shipping
For order above 80€
Transactions
Secure banking environment
ΜΗΤΡΑ LINDNER 25Α
| Χαρακτηριστικά | |
| Βαθμός Στεγανότητας (IP) | IP20 |
| Διάμετρος | Φ23mm |
| Ένδειξη CE | Ναι/ Yes |
| Ένταση Ρεύματος (Α) | 25Α |
| Θερμοκρασία Λειτουργίας °C | -20°C - +50°C |
| Κιβωτοποίηση (τεμ) | 25\500 |
| Μεικτό Βάρος Προϊόντος (Kg) | 0,018kg |
| Πιστοποιητικά | Ναι/ Yes |
| Συσκευασία | Bulk |
| Συχνότητα Λειτουργίας (Hz) | 50/60Hz |
| Τάση Τροφοδοσίας (V) | 500V |
| Υλικό Προϊόντος | Πορσελάνη & Μεταλλικό/ Porcelain & Metallic |
| Ύψος | 17mm |
| Χρόνια Εγγύησης | 2 Χρόνια/ 2 Years |
