
ΜΠΛΟΚ ΔΙΑΝΟΜΗΣ ΡΑΓΑΣ 250Α
- Stock: In Stock
- Model: 147-11233
21.65€
Ex Tax: 21.65€
Free Shipping
For order above 80€
Transactions
Secure banking environment
ΜΠΛΟΚ ΔΙΑΝΟΜΗΣ ΡΑΓΑΣ 250Α
| Χαρακτηριστικά | |
| Ένδειξη CE | Ναι/ Yes |
| Ένταση Ρεύματος (Α) | 250A |
| Θερμοκρασία Λειτουργίας °C | -20°C - +50°C |
| Κιβωτοποίηση (τεμ) | 3\60 |
| Μεικτό Βάρος Προϊόντος (Kg) | 0,401 |
| Μήκος | 95mm |
| Νούμερο Προϊόντος | UKK-250A |
| Πιστοποιητικά | Ναι/ Yes |
| Πλάτος | 47,5mm |
| Συσκευασία | Nylon Bag with Sticker |
| Υλικό Προϊόντος | PA+PC |
| Ύψος | 51mm |
| Χρόνια Εγγύησης | 3 Χρόνια/ 3 Years |
| Χρώμα Προϊόντος | Μπλε-Λευκο/ Blue-White |
