
ΜΠΛΟΚ ΔΙΑΝΟΜΗΣ ΡΑΓΑΣ 80Α
- Stock: In Stock
- Model: 147-11230
4,33€
Ex Tax: 4,33€
Free Shipping
For order above 80€
Transactions
Secure banking environment
ΜΠΛΟΚ ΔΙΑΝΟΜΗΣ ΡΑΓΑΣ 80Α
| Χαρακτηριστικά | |
| Ένδειξη CE | Ναι/ Yes |
| Ένταση Ρεύματος (Α) | 80A |
| Θερμοκρασία Λειτουργίας °C | -20°C - +50°C |
| Κιβωτοποίηση (τεμ) | 5\200 |
| Μεικτό Βάρος Προϊόντος (Kg) | 0,057 |
| Μήκος | 64,5mm |
| Νούμερο Προϊόντος | UKK-80A |
| Πιστοποιητικά | Ναι/ Yes |
| Πλάτος | 28mm |
| Συσκευασία | Nylon Bag with Sticker |
| Υλικό Προϊόντος | PA+PC |
| Ύψος | 48mm |
| Χρόνια Εγγύησης | 3 Χρόνια/ 3 Years |
| Χρώμα Προϊόντος | Μπλε-Λευκο/ Blue-White |
