
3-10 Days
ΑΣΦΑΛΕΙΑ NEOZET LINDNER 80Α
- Stock: 3-10 Days
- Model: 147-61010
2.22€
Ex Tax: 2.22€
Free Shipping
For order above 80€
Transactions
Secure banking environment
ΑΣΦΑΛΕΙΑ NEOZET LINDNER 80Α
| Χαρακτηριστικά | |
| Βαθμός Στεγανότητας (IP) | IP20 |
| Διάμετρος | Φ24,5mm |
| Ένδειξη CE | Ναι/ Yes |
| Ένταση Ρεύματος (Α) | 80Α |
| Θερμοκρασία Λειτουργίας °C | -20°C - +50°C |
| Κιβωτοποίηση (τεμ) | 10\500 |
| Μεικτό Βάρος Προϊόντος (Kg) | 0,036kg |
| Πιστοποιητικά | Ναι/ Yes |
| Συσκευασία | Bulk |
| Συχνότητα Λειτουργίας (Hz) | 50/60Hz |
| Τάση Τροφοδοσίας (V) | 400V |
| Υλικό Προϊόντος | Πορσελάνη & Μεταλλικό/ Porcelain & Metallic |
| Ύψος | 43mm |
| Χρόνια Εγγύησης | 2 Χρόνια/ 2 Years |
