
3-10 Days
ΑΣΦΑΛΕΙΑ ΔΕΗ NORMAL 40Α
- Stock: 3-10 Days
- Model: 147-61052
0.98€
Ex Tax: 0.98€
Free Shipping
For order above 80€
Transactions
Secure banking environment
ΑΣΦΑΛΕΙΑ ΔΕΗ NORMAL 40Α
| Χαρακτηριστικά | |
| Βαθμός Στεγανότητας (IP) | IP20 |
| Διάμετρος | Φ12,5mm |
| Ένδειξη CE | Ναι/ Yes |
| Ένταση Ρεύματος (Α) | 40Α |
| Θερμοκρασία Λειτουργίας °C | -20°C - +50°C |
| Κιβωτοποίηση (τεμ) | 10\1000 |
| Μεικτό Βάρος Προϊόντος (Kg) | 0,020kg |
| Πιστοποιητικά | Ναι/ Yes |
| Συσκευασία | Bulk |
| Συχνότητα Λειτουργίας (Hz) | 50/60Hz |
| Τάση Τροφοδοσίας (V) | 500V |
| Υλικό Προϊόντος | Πορσελάνη & Μεταλλικό/ Porcelain & Metallic |
| Ύψος | 50mm |
| Χρόνια Εγγύησης | 2 Χρόνια/ 2 Years |
