
ΔΙΑΚΛΑΔΩΤΗΣ ΡΑΓΑΣ 4 ΜΠΑΡΕΣ ΜΕ 11 ΘΕΣΕΙΣ
- Stock: In Stock
- Model: 147-11244
14.18€
Ex Tax: 14.18€
Free Shipping
For order above 80€
Transactions
Secure banking environment
ΔΙΑΚΛΑΔΩΤΗΣ ΡΑΓΑΣ 4 ΜΠΑΡΕΣ ΜΕ 11 ΘΕΣΕΙΣ
| Χαρακτηριστικά | |
| Αριθμός Θέσεων | 4X11 |
| Ένδειξη CE | Ναι/ Yes |
| Ένταση Ρεύματος (Α) | 125A |
| Θερμοκρασία Λειτουργίας °C | -20°C - +50°C |
| Κιβωτοποίηση (τεμ) | 1\50 |
| Μεικτό Βάρος Προϊόντος (Kg) | 0,322 |
| Μήκος | 100mm |
| Νούμερο Προϊόντος | JH8411 |
| Πιστοποιητικά | Ναι/ Yes |
| Πλάτος | 86mm |
| Συσκευασία | Nylon Bag with Sticker |
| Υλικό Προϊόντος | PA+PC |
| Ύψος | 51mm |
| Χρόνια Εγγύησης | 3 Χρόνια/ 3 Years |
| Χρώμα Προϊόντος | Μπλε-Λευκο/ Blue-White |
