
3-10 Days
ΜΠΑΡΑ ΑΣΦΑΛΕΙΩΝ 1M ΩΜΕΓΑ
- Stock: 3-10 Days
- Model: 147-08010
2,26€
Ex Tax: 2,26€
Free Shipping
For order above 80€
Transactions
Secure banking environment
ΜΠΑΡΑ ΑΣΦΑΛΕΙΩΝ 1M ΩΜΕΓΑ
| Χαρακτηριστικά | |
| Κιβωτοποίηση (τεμ) | 1\20\100 |
| Μεικτό Βάρος Προϊόντος (Kg) | 0,316kg |
| Μήκος | 1mtr |
| Πλάτος | 35mm |
| Συσκευασία | Bulk |
| Υλικό Προϊόντος | Σίδηρος/ Iron |
| Ύψος | 7,5mm |
| Χρώμα Προϊόντος | Μπρούτζινο/ Brass |
