
3-10 Days
ΚΟΥΤΙ ΔΙΑΚΟΠΤΟΥ ΕΞΩΤΕΡΙΚΟ ΔΙΠΛΟ
- Stock: 3-10 Days
- Model: 151-21011
4,40€
Ex Tax: 4,40€
Free Shipping
For order above 80€
Transactions
Secure banking environment
ΚΟΥΤΙ ΔΙΑΚΟΠΤΟΥ ΕΞΩΤΕΡΙΚΟ ΔΙΠΛΟ
| Χαρακτηριστικά | |
| Βαθμός Στεγανότητας (IP) | IP20 |
| Ένδειξη CE | Ναι/ Yes |
| Θερμοκρασία Λειτουργίας °C | -20°C - +65°C |
| Κιβωτοποίηση (τεμ) | 1\32 |
| Μεικτό Βάρος Προϊόντος (Kg) | 0,096kg |
| Μήκος | 160mm |
| Πιστοποιητικά | Ναι/ Yes |
| Πλάτος | 90mm |
| Συσκευασία | Polybag with Head Card |
| Υλικό Προϊόντος | ABS |
| Ύψος | 40mm |
| Χρόνια Εγγύησης | 2 Χρόνια/ 2 Years |
| Χρώμα Προϊόντος | Λευκό/ White |
