
3-10 Days
ΚΟΥΤΙΑ ΧΩΝΕΥΤΑ 480Χ160Χ70 (1619)
- Stock: 3-10 Days
- Model: 151-31598
10.89€
Ex Tax: 10.89€
Free Shipping
For order above 80€
Transactions
Secure banking environment
ΚΟΥΤΙΑ ΧΩΝΕΥΤΑ 480Χ160Χ70 (1619)
| Χαρακτηριστικά | |
| Ένδειξη CE | Ναι/ Yes |
| Κιβωτοποίηση (τεμ) | 1\16 |
| Μεικτό Βάρος Προϊόντος (Kg) | 0,650kg |
| Μήκος | 70mm |
| Νούμερο Προϊόντος | 1619 |
| Πιστοποιητικά | Ναι/ Yes |
| Πλάτος | 160mm |
| Συσκευασία | Carton Box |
| Ύψος | 480mm |
| Χρόνια Εγγύησης | 2 Χρόνια/ 2 Years |
| Χρώμα Προϊόντος | Κίτρινο με Λευκό Καπάκι/ Yellow with White Cover |
