
3-10 Days
ΚΟΥΤΙΑ ΧΩΝΕΥΤΑ 92Χ92Χ45 (1611)
- Stock: 3-10 Days
- Model: 151-31590
1.66€
Ex Tax: 1.66€
Free Shipping
For order above 80€
Transactions
Secure banking environment
ΚΟΥΤΙΑ ΧΩΝΕΥΤΑ 92Χ92Χ45 (1611)
| Χαρακτηριστικά | |
| Ένδειξη CE | Ναι/ Yes |
| Κιβωτοποίηση (τεμ) | 1\160 |
| Μεικτό Βάρος Προϊόντος (Kg) | 0,070kg |
| Μήκος | 45mm |
| Νούμερο Προϊόντος | 1611 |
| Πιστοποιητικά | Ναι/ Yes |
| Πλάτος | 92mm |
| Συσκευασία | Carton Box |
| Ύψος | 92mm |
| Χρόνια Εγγύησης | 2 Χρόνια/ 2 Years |
| Χρώμα Προϊόντος | Κίτρινο με Λευκό Καπάκι/ Yellow with White Cover |
