
3-10 Days
ΣΩΛΗΝΑΣ ΕΥΘΕΙΑ Μ.Τ Φ16
- Stock: 3-10 Days
- Model: 151-21300
0,48€
Ex Tax: 0,48€
Free Shipping
For order above 80€
Transactions
Secure banking environment
ΣΩΛΗΝΑΣ ΕΥΘΕΙΑ Μ.Τ Φ16
| Χαρακτηριστικά | |
| Διάμετρος | Φ16mm |
| Ένδειξη CE | Ναι/ Yes |
| Θερμοκρασία Λειτουργίας °C | -15°C - +60°C |
| Κιβωτοποίηση (τεμ) | 102m |
| Μήκος | 3m |
| Νούμερο Προϊόντος | Φ16 |
| Πιστοποιητικά | Ναι/ Yes |
| Συσκευασία | Nylon Bag with Sticker |
| Υλικό Προϊόντος | PVC |
| Χρόνια Εγγύησης | 2 Χρόνια/ 2 Years |
| Χρώμα Προϊόντος | Γκρι/ Grey |
