- ELECTRICAL
- Cable Reel coils - Extension Cords
- Προεκτάσεις Σούκο
- ΠΡΟΕΚΤΑΣΗ ΓΕΡΜΑΝΙΚΩΝ ΠΡΟΔΙΑΓΡΑΦΩΝ 7m 3X1.5mm ΜΕ ΠΡΟΣΤΑΣΙΑ ΕΠΑΦΩΝ

3-10 Days
ΠΡΟΕΚΤΑΣΗ ΓΕΡΜΑΝΙΚΩΝ ΠΡΟΔΙΑΓΡΑΦΩΝ 7m 3X1.5mm ΜΕ ΠΡΟΣΤΑΣΙΑ ΕΠΑΦΩΝ
- Stock: 3-10 Days
- Model: 147-13018
16.15€
Ex Tax: 16.15€
Free Shipping
For order above 80€
Transactions
Secure banking environment
ΠΡΟΕΚΤΑΣΗ ΓΕΡΜΑΝΙΚΩΝ ΠΡΟΔΙΑΓΡΑΦΩΝ 7m 3X1.5mm ΜΕ ΠΡΟΣΤΑΣΙΑ ΕΠΑΦΩΝ
| Χαρακτηριστικά | |
| Αριθμός Καταχώρησης | ΗΜΡΡ/01600 |
| Βαθμός Στεγανότητας (IP) | IP20 |
| Γείωση Αντικειμένου | Ναι/ Yes |
| Διατομή Καλωδίου | 3x1,5mm |
| Ένδειξη CE | Ναι/ Yes |
| Ένταση Ρεύματος (Α) | 16A |
| Θερμοκρασία Λειτουργίας °C | -15°C - +50°C |
| Κιβωτοποίηση (τεμ) | 1\5\20 |
| Μήκος | 7mtr |
| Μήκος Καλωδίου | 7m |
| Ονομαστική Ισχύς (W) | 3680W |
| Πιστοποιητικά | Ναι/ Yes |
| Προστασία Επαφών | Ναι/ Yes |
| Συσκευασία | PVC Nylon Bag with Paper Card |
| Συχνότητα Λειτουργίας (Hz) | 50/60Hz |
| Τάση Τροφοδοσίας (V) | 220-240V |
| Τύπος Καλωδίου | H05VV-F |
| Υλικό Προϊόντος | Χαλκός & PVC/ Copper & PVC |
| Ύψος | 60mm |
| Χρόνια Εγγύησης | 2 Χρόνια/ 2 Years |
| Χρώμα Προϊόντος | Λευκό/ White |
