- ELECTRICAL
- Cable Reel coils - Extension Cords
- Cable Reel coils
- CABLE REEL COIL IP20 3X1.5MM 25M, OVER HEAT PROTECTION & SHUTTER PROTECTION

3-10 Days
CABLE REEL COIL IP20 3X1.5MM 25M, OVER HEAT PROTECTION & SHUTTER PROTECTION
- Stock: 3-10 Days
- Model: 147-47045
55.15€
Ex Tax: 55.15€
Free Shipping
For order above 80€
Transactions
Secure banking environment
CABLE REEL COIL IP20 3X1.5MM 25M, OVER HEAT PROTECTION & SHUTTER PROTECTION
| Χαρακτηριστικά | |
| Αριθμός Σούκο | 4 |
| Βαθμός Στεγανότητας (IP) | IP20 |
| Γείωση Αντικειμένου | Ναι/ Yes |
| Γενικές Πληροφορίες | Διακόπτης επαναφοράς/ Reset switch |
| Διατομή Καλωδίου | 3x1,5mm |
| Ένδειξη CE | Ναι/ Yes |
| Ένταση Ρεύματος (Α) | 16A |
| Θερμοκρασία Λειτουργίας °C | -15°C - +50°C |
| Κιβωτοποίηση (τεμ) | 1 |
| Μεικτό Βάρος Προϊόντος (Kg) | 3,700kg |
| Μήκος | 320mm |
| Μήκος Καλωδίου | 25m |
| Ονομαστική Ισχύς (W) | 3200W |
| Πιστοποιητικά | Ναι/ Yes |
| Πλάτος | 170mm |
| Προστασία Επαφών | Ναι/ Yes |
| Προστασία Υπερθέρμανσης | Ναι/ Yes |
| Συσκευασία | Brown Box with Sticker |
| Συχνότητα Λειτουργίας (Hz) | 50/60Hz |
| Τάση Τροφοδοσίας (V) | 220-240V |
| Τύπος Καλωδίου | H05VV-F |
| Υλικό Προϊόντος | Πολυπροπυλένιο & PVC/ PP & PVC |
| Ύψος | 250mm |
| Χρόνια Εγγύησης | 2 Χρόνια/ 2 Years |
| Χρώμα Προϊόντος | Μαύρο - Κίτρινο/ Black - Yellow |
