- ELECTRICAL
- Cable Reel coils - Extension Cords
- Cable Reel coils
- ΜΠΑΛΑΝΤΕΖΑ ΚΑΡΟΥΛΙ IP20 ΧΩΡΙΣ ΚΑΛΩΔΙΟ, ΜΕ ΠΡΟΣΤΑΣΙΑ ΥΠΕΡΘΕΡΜΑΝΣΗΣ & ΠΡΟΣΤΑΣΙΑ ΕΠΑΦΩΝ

3-10 Days
ΜΠΑΛΑΝΤΕΖΑ ΚΑΡΟΥΛΙ IP20 ΧΩΡΙΣ ΚΑΛΩΔΙΟ, ΜΕ ΠΡΟΣΤΑΣΙΑ ΥΠΕΡΘΕΡΜΑΝΣΗΣ & ΠΡΟΣΤΑΣΙΑ ΕΠΑΦΩΝ
- Stock: 3-10 Days
- Model: 147-47080
22.15€
Ex Tax: 22.15€
Free Shipping
For order above 80€
Transactions
Secure banking environment
ΜΠΑΛΑΝΤΕΖΑ ΚΑΡΟΥΛΙ IP20 ΧΩΡΙΣ ΚΑΛΩΔΙΟ, ΜΕ ΠΡΟΣΤΑΣΙΑ ΥΠΕΡΘΕΡΜΑΝΣΗΣ & ΠΡΟΣΤΑΣΙΑ ΕΠΑΦΩΝ
| Χαρακτηριστικά | |
| Αριθμός Καταχώρησης | Αναμένεται/ is Expected |
| Αριθμός Σούκο | 4 |
| Βαθμός Στεγανότητας (IP) | IP40 |
| Γείωση Αντικειμένου | Ναι/ Yes |
| Ένδειξη CE | Ναι/ Yes |
| Ένταση Ρεύματος (Α) | 16A |
| Κιβωτοποίηση (τεμ) | 1\4 |
| Μεικτό Βάρος Προϊόντος (Kg) | 1,050kg |
| Μήκος | 180mm |
| Ονομαστική Ισχύς (W) | 3600W |
| Πιστοποιητικά | Ναι/ Yes |
| Πλάτος | 299mm |
| Προστασία Επαφών | Ναι/ Yes |
| Προστασία Υπερθέρμανσης | Ναι/ Yes |
| Συσκευασία | Carton Box with Sticker |
| Συχνότητα Λειτουργίας (Hz) | 50/60Hz |
| Τάση Τροφοδοσίας (V) | 250V |
| Υλικό Προϊόντος | Πολυπροπυλένιο/ PP |
| Ύψος | 380mm |
| Χρόνια Εγγύησης | 2 Χρόνια/ 2 Years |
| Χρώμα Προϊόντος | Μαύρο / Blacκ |
