
3-10 Days
ΚΑΤΣΑΒΙΔΙ ΔΟΚΙΜΑΣΤΙΚΟ ΜΙΚΡΟ
- Stock: 3-10 Days
- Model: 147-18000
0.91€
Ex Tax: 0.91€
Free Shipping
For order above 80€
Transactions
Secure banking environment
ΚΑΤΣΑΒΙΔΙ ΔΟΚΙΜΑΣΤΙΚΟ ΜΙΚΡΟ
| Χαρακτηριστικά | |
| Ένδειξη CE | Ναι/ Yes |
| Ένδειξη Ρεύματος | Ναι/ Yes |
| Θερμοκρασία Λειτουργίας °C | -20°C - +55°C |
| Κιβωτοποίηση (τεμ) | 1\20\500 |
| Μεικτό Βάρος Προϊόντος (Kg) | 0,047kg |
| Μήκος | 14cm |
| Πιστοποιητικά | Ναι/ Yes |
| Πλάτος | 3mm |
| Συσκευασία | Plastic Label |
| Συχνότητα Λειτουργίας (Hz) | 50/60Hz |
| Τάση Τροφοδοσίας (V) | 100-500V |
| Υλικό Προϊόντος | AS |
| Χρόνια Εγγύησης | 1 Χρόνο/ 1 Year |
| Χρώμα Προϊόντος | Διάφανο/ Clear |
