
3-10 Days
ΚΑΤΣΑΒΙΔΙ ΙΣΙΟ 2.5Χ75mm
- Stock: 3-10 Days
- Model: 147-18110
2.08€
Ex Tax: 2.08€
Free Shipping
For order above 80€
Transactions
Secure banking environment
ΚΑΤΣΑΒΙΔΙ ΙΣΙΟ 2.5Χ75mm
| Χαρακτηριστικά | |
| Ένδειξη CE | Ναι/ Yes |
| Θερμοκρασία Λειτουργίας °C | -20°C - +55°C |
| Κιβωτοποίηση (τεμ) | 1\10\100 |
| Μεικτό Βάρος Προϊόντος (Kg) | 0,033kg |
| Μήκος | 16cm |
| Νούμερο Προϊόντος | 2.5Χ75mm |
| Πιστοποιητικά | Ναι/ Yes |
| Συσκευασία | Nylon Bag & Label on the product |
| Τάση Τροφοδοσίας (V) | 1000V |
| Υλικό Προϊόντος | S2 Steel - PP - TPR |
| Χρόνια Εγγύησης | 1 Χρόνο/ 1 Year |
| Χρώμα Προϊόντος | Κόκκινο - Κίτρινο/ Red - Yellow |
