
3-10 Days
LED ΣΠΟΤ ΜΠΑΤΑΡΙΑΣ ΠΑΤΗΤΟ 2 ΤΜΧ
- Stock: 3-10 Days
- Model: 147-55660
3.26€
Ex Tax: 3.26€
Free Shipping
For order above 80€
Transactions
Secure banking environment
LED ΣΠΟΤ ΜΠΑΤΑΡΙΑΣ ΠΑΤΗΤΟ 2 ΤΜΧ
| Χαρακτηριστικά | |
| Βαθμός Στεγανότητας (IP) | IP20 |
| Γενικές Πληροφορίες | Ιδανικό για φωτισμό κλειστών χώρων (ντουλάπα, έπιπλα κουζίνας, χώρους αποθήκευσης)/ Ideal for indoor lighting (closet, kitchen furniture, storage areas) |
| Διακόπτης | Διακόπτης Πατητός/ Push Switch |
| Διάμετρος | Φ70mm |
| Ένδειξη CE | Ναι/ Yes |
| Κιβωτοποίηση (τεμ) | 1\10\100 |
| Μεικτό Βάρος Προϊόντος (Kg) | 0,073kg |
| Ονομαστική Ισχύς (W) | 0,2W |
| Πιστοποιητικά | Ναι/ Yes |
| Συσκευασία | Color Box with Window |
| Υλικό Προϊόντος | Πλαστικό/ Plastic |
| Ύψος | 25mm |
| Χρόνια Εγγύησης | 1 Χρόνο/ 1 Year |
| Χρώμα Προϊόντος | Ασημί/ Silver |
