- COOLING & HEATING
- Heating
- Heaters-Oil Radiators-Air heaters
- ΑΕΡΟΘΕΡΜΟ ΚΕΡΑΜΙΚΟ 1500W ΚΥΚΛΙΚΟ ΜΑΥΡΟ ΜΕ ΤΗΛΕΧΕΙΡΙΣΤΗΡΙΟ

ΑΕΡΟΘΕΡΜΟ ΚΕΡΑΜΙΚΟ 1500W ΚΥΚΛΙΚΟ ΜΑΥΡΟ ΜΕ ΤΗΛΕΧΕΙΡΙΣΤΗΡΙΟ
- Stock: In Stock
- Model: 890-50019
41.50€
Ex Tax: 41.50€
Free Shipping
For order above 80€
Transactions
Secure banking environment
ΑΕΡΟΘΕΡΜΟ ΚΕΡΑΜΙΚΟ 1500W ΚΥΚΛΙΚΟ ΜΑΥΡΟ ΜΕ ΤΗΛΕΧΕΙΡΙΣΤΗΡΙΟ
| Χαρακτηριστικά | |
| Βαθμός Στεγανότητας (IP) | IPX0 |
| Διακόπτης Ασφαλείας | Ναι/ Yes |
| Εγγύηση Eurolamp | 2 Χρόνια/ 2 Years |
| Ενεργειακή Κλάση | Class II |
| Θερμαντικό Στοιχείο | Κεραμίκο/Ceramic |
| Θερμοστάτης | Ναι/ Yes |
| Καθαρό Βάρος Προϊόντος (kg) | 1.2 |
| Κάλυψη Χώρου | 25² |
| Κιβωτοποίηση (τεμ) | 1\6 |
| Λυχνία Ένδειξης Λειτουργίας | Ναι/ Yes |
| Μεικτό Βάρος Προϊόντος (kg) | 1.4 |
| Μήκος | 15 |
| Μήκος Καλωδίου | 120cm |
| Οθόνη Led | Ναι/ Yes |
| Ονομαστική Ισχύς (W) | 50-60Hz |
| Περιστρεφόμενος | Ναι/ Yes |
| Πιστοποιητικά | Ναι/ Yes |
| Πλάτος | 15 |
| Προστασία Υπερθέρμανσης | Ναι/ Yes |
| Συχνότητα Λειτουργίας (Hz) | 1500W |
| Τάση Τροφοδοσίας (V) | 220-240V |
| Ταχύτητες | 3 |
| Τηλεχειριστήριο | Ναι/ Yes |
| Τύπος Φις | VDE |
| Υλικό Κατασκευής Προϊόντος | ABS & Πλαστικό/Plastic |
| Ύψος | 24 |
| Χρονοδιακόπτης | Ναι/ Yes |
| Χρώμα Προϊόντος | Μαύρο/Black |
| Ώρες Λειτουργίας Χρονοδιακόπτη | 8h |
