- COOLING & HEATING
- Heating
- Heaters-Oil Radiators-Air heaters
- ΗΛΕΚΤΡΙΚΟ ΥΠΟΣΤΡΩΜΑ ΜΟΝΟ 1,50Χ0,80m ΜΕ ΧΕΙΡΙΣΤΗΡΙΟ 3 ΘΕΣΕΩΝ ΠΛΕΝΟΜΕΝΟ 60W

3-10 Days
ΗΛΕΚΤΡΙΚΟ ΥΠΟΣΤΡΩΜΑ ΜΟΝΟ 1,50Χ0,80m ΜΕ ΧΕΙΡΙΣΤΗΡΙΟ 3 ΘΕΣΕΩΝ ΠΛΕΝΟΜΕΝΟ 60W
- Stock: 3-10 Days
- Model: 147-29202
20,00€
Ex Tax: 20,00€
Free Shipping
For order above 80€
Transactions
Secure banking environment
ΗΛΕΚΤΡΙΚΟ ΥΠΟΣΤΡΩΜΑ ΜΟΝΟ 1,50Χ0,80m ΜΕ ΧΕΙΡΙΣΤΗΡΙΟ 3 ΘΕΣΕΩΝ ΠΛΕΝΟΜΕΝΟ 60W
| Χαρακτηριστικά | |
| Γείωση Αντικειμένου | Ναι/Yes |
| Γενικές Πληροφορίες | Πλενόμενο στο Πλυντήριο/ Washable on Washing Machine |
| Διακόπτης Ασφαλείας | Ναι/ Yes |
| Εγγύηση Eurolamp | 2 Χρόνια/ 2 Years |
| Ένδειξη CE | Ναι/ Yes |
| Ένταση Ρεύματος (Α) | 1A |
| Καθαρό Βάρος Προϊόντος (kg) | 0,950kg |
| Κιβωτοποίηση (τεμ) | 1\12 |
| Λυχνία Ένδειξης Λειτουργίας | Ναι/ Yes |
| Μεικτό Βάρος Προϊόντος (kg) | 1.050kg |
| Μήκος | 150,0cm |
| Μήκος Καλωδίου | 2m |
| Ονομαστική Ισχύς (W) | 60W |
| Πιστοποιητικά | Ναι/ Yes |
| Πλάτος | 80cm |
| Προστασία Υπερθέρμανσης | Ναι/ Yes |
| Συσκευασία | Gift Box |
| Συχνότητα Λειτουργίας (Hz) | 50/60Hz |
| Τάση Τροφοδοσίας (V) | 220-240V |
| Ταχύτητες | 3 |
| Τηλεχειριστήριο | 3 Θέσεων Αποσπώμενο Χειριστήριο/ 3 Heat Settings Detachable Controller |
| Τύπος Σύνδεσης | Αποσπώμενος Σύνδεσμος/ Detachable Connector |
| Τύπος Φις | 2 Round VDE Plug |
| Υλικό Κατασκευής Προϊόντος | 100% Πολυεστέρας/ 100% Polyester |
| Χρώμα Προϊόντος | Λευκό/ White |
