- COOLING & HEATING
- Heating
- Heaters-Oil Radiators-Air heaters
- ΘΕΡΜΑΣΤΡΑ ΥΓΡΑΕΡΙΟΥ ΚΥΚΛΙΚΗ MINI 1,35m 11KW INOX (stainless steel)

3-10 Days
ΘΕΡΜΑΣΤΡΑ ΥΓΡΑΕΡΙΟΥ ΚΥΚΛΙΚΗ MINI 1,35m 11KW INOX (stainless steel)
- Stock: 3-10 Days
- Model: 147-29620
254,10€
Ex Tax: 254,10€
Free Shipping
For order above 80€
Transactions
Secure banking environment
ΘΕΡΜΑΣΤΡΑ ΥΓΡΑΕΡΙΟΥ ΚΥΚΛΙΚΗ MINI 1,35m 11KW INOX (stainless steel)
| Χαρακτηριστικά | |
| Γενικές Πληροφορίες | Χώρος Φιάλης / Gas Tank Housing: M/L: 380mm, Υ/Η: 695mm |
| Διακόπτης Ασφαλείας | Ναι/ Yes |
| Εγγύηση Eurolamp | 2 Χρόνια/ 2 Years |
| Ένδειξη CE | Ναι/ Yes |
| Καθαρό Βάρος Προϊόντος (kg) | 12,000kg |
| Κάλυψη Χώρου | 13m² |
| Κατανάλωση | max: 800gr/hr |
| Κιβωτοποίηση (τεμ) | 1\1 |
| Λαβές Μεταφοράς | Ναι/ Yes |
| Μήκος | 46,0cm |
| Μήκος Καλωδίου | 0,6m Gas Hose |
| Ονομαστική Ισχύς (W) | 11KW |
| Πιστοποιητικά | Ναι/ Yes |
| Πλάτος | 46cm |
| Στάθμη Έντασης Ήχου σε dB | 0dB |
| Τύπος Φις | Dia: 8mm Gas Hose |
| Υλικό Κατασκευής Προϊόντος | Ανοξείδωτο Ατσάλι/ Stainless Steel |
| Ύψος | 135cm |
| Χρώμα Προϊόντος | Inox |
