- COOLING & HEATING
- Heating
- Heaters-Oil Radiators-Air heaters
- ΘΕΡΜΑΣΤΡΑ ΥΓΡΑΕΡΙΟΥ ΜΑΝΙΤΑΡΙ ΑΝΟΞΕΙΔΩΤΗ 14KW

3-10 Days
ΘΕΡΜΑΣΤΡΑ ΥΓΡΑΕΡΙΟΥ ΜΑΝΙΤΑΡΙ ΑΝΟΞΕΙΔΩΤΗ 14KW
- Stock: 3-10 Days
- Model: 147-29604
210.00€
Ex Tax: 210.00€
Free Shipping
For order above 80€
Transactions
Secure banking environment
ΘΕΡΜΑΣΤΡΑ ΥΓΡΑΕΡΙΟΥ ΜΑΝΙΤΑΡΙ ΑΝΟΞΕΙΔΩΤΗ 14KW
| Χαρακτηριστικά | |
| Βάρος Μποτίλιας Υγραερίου | 15,000kg |
| Γενικές Πληροφορίες | Χώρος Φιάλης / Gas Tank Housing: M/L: 378mm, Υ/Η: 765mm |
| Διακόπτης Ασφαλείας | Ναι/ Yes |
| Διάμετρος | Βάση: Φ46cm/ Base: Φ46cm |
| Εγγύηση Eurolamp | 2 Χρόνια/ 2 Years |
| Ένδειξη CE | Ναι/ Yes |
| Καθαρό Βάρος Προϊόντος (kg) | 14,500kg |
| Κάλυψη Χώρου | 20m² |
| Κατανάλωση | 450gr-945gr/h |
| Κιβωτοποίηση (τεμ) | 1\1 |
| Λαβές Μεταφοράς | Ναι/ Yes |
| Λυχνία Ένδειξης Λειτουργίας | Όχι/ No |
| Μήκος | 81cm |
| Μήκος Καλωδίου | 1,4m Gas Hose |
| Ονομαστική Ισχύς (W) | 14KW |
| Πιστοποιητικά | Ναι/ Yes |
| Πλάτος | 81cm |
| Ροδάκια για Εύκολη Μετακίνηση | Ναι/ Yes |
| Ρυθμιζόμενο Ύψος | Όχι/ No |
| Στάθμη Έντασης Ήχου σε dB | 0dB |
| Τάση Τροφοδοσίας (V) | Performance from 5kW to 11kW |
| Ταχύτητες | Όχι/ No |
| Τηλεχειριστήριο | Όχι/ No |
| Τύπος Σύνδεσης | Gas Hose |
| Τύπος Φις | Dia: 8mm Gas Hose |
| Υλικό Κατασκευής Προϊόντος | Ανοξείδωτο ατσάλι / Stainless steel |
| Ύψος | 221cm |
| Χρονοδιακόπτης | Όχι/ No |
| Χρώμα Προϊόντος | Ανοξείδωτο / Inox |
| Χωρητικότητα Δοχείου | 15KG gas Tank |
