- COOLING & HEATING
- Heating
- Heaters-Oil Radiators-Air heaters
- ΘΕΡΜΑΣΤΡΑ ΥΓΡΑΕΡΙΟΥ ΠΥΡΓΟΣ MINI 89cm 3KW INOX (stainless steel)

3-10 Days
ΘΕΡΜΑΣΤΡΑ ΥΓΡΑΕΡΙΟΥ ΠΥΡΓΟΣ MINI 89cm 3KW INOX (stainless steel)
- Stock: 3-10 Days
- Model: 147-29624
154,08€
Ex Tax: 154,08€
Free Shipping
For order above 80€
Transactions
Secure banking environment
ΘΕΡΜΑΣΤΡΑ ΥΓΡΑΕΡΙΟΥ ΠΥΡΓΟΣ MINI 89cm 3KW INOX (stainless steel)
| Χαρακτηριστικά | |
| Γενικές Πληροφορίες | Η ΦΙΑΛΗ ΑΕΡΙΟΥ ΔΕΝ τοποθετείται μέσα στη σόμπα/ THE GAS TANK DOES NOT get placed inside the heater |
| Διακόπτης Ασφαλείας | Ναι/ Yes |
| Εγγύηση Eurolamp | 2 Χρόνια/ 2 Years |
| Ένδειξη CE | Ναι/ Yes |
| Καθαρό Βάρος Προϊόντος (kg) | 5,000kg |
| Κάλυψη Χώρου | 10m² |
| Κατανάλωση | 150gr/hr |
| Κιβωτοποίηση (τεμ) | 1\1 |
| Μήκος | 23,0cm |
| Μήκος Καλωδίου | 1,4m Gas Hose |
| Ονομαστική Ισχύς (W) | 3KW |
| Πιστοποιητικά | Ναι/ Yes |
| Πλάτος | 23cm |
| Στάθμη Έντασης Ήχου σε dB | 0dB |
| Τύπος Φις | Dia: 8mm Gas Hose |
| Υλικό Κατασκευής Προϊόντος | Ανοξείδωτο Ατσάλι/ Stainless Steel |
| Ύψος | 89cm |
| Χρώμα Προϊόντος | Inox |
