- COOLING & HEATING
- Heating
- Heaters-Oil Radiators-Air heaters
- ΘΕΡΜΑΣΤΡΑ ΧΑΛΑΖΙΑ 2400W ΛΕΥΚΗ ΜΕ ΑΝΕΜΙΣΤΗΡΑ & ΥΓΡΑΝΤΗΡΑ

3-10 Days
ΘΕΡΜΑΣΤΡΑ ΧΑΛΑΖΙΑ 2400W ΛΕΥΚΗ ΜΕ ΑΝΕΜΙΣΤΗΡΑ & ΥΓΡΑΝΤΗΡΑ
- Stock: 3-10 Days
- Model: 147-29151
49.61€
Ex Tax: 49.61€
Free Shipping
For order above 80€
Transactions
Secure banking environment
ΘΕΡΜΑΣΤΡΑ ΧΑΛΑΖΙΑ 2400W ΛΕΥΚΗ ΜΕ ΑΝΕΜΙΣΤΗΡΑ & ΥΓΡΑΝΤΗΡΑ
| Χαρακτηριστικά | |
| Βαθμός Στεγανότητας (IP) | IP20 |
| Γενικές Πληροφορίες | με ανεμιστήρα και υγραντήρα / with fan and humidifier |
| Διακόπτης Ασφαλείας | Ναι/ Yes |
| Διατομή Καλωδίου | 32x0,196mm |
| Εγγύηση Eurolamp | 3 Χρόνια - 5 Χρόνια μοτέρ/ 3 Years - 5 years motor |
| Ένδειξη CE | Ναι/ Yes |
| Ένταση Ρεύματος (Α) | 10A |
| Θερμαντικό Στοιχείο | Λαμπτήρες Χαλαζία/ Quartz Tubes |
| Καθαρό Βάρος Προϊόντος (kg) | 3,300kg |
| Κάλυψη Χώρου | 25m² |
| Κιβωτοποίηση (τεμ) | 1\1 |
| Λαβές Μεταφοράς | Ναι/ Yes |
| Μεικτό Βάρος Προϊόντος (kg) | 3,800kg |
| Μήκος | 48,5cm |
| Μήκος Καλωδίου | 1,500m |
| Ονομαστική Ισχύς (W) | 2400W |
| Πιστοποιητικά | Ναι/ Yes |
| Πλάτος | 18cm |
| Ροδάκια για Εύκολη Μετακίνηση | Ναι/ Yes |
| Συχνότητα Λειτουργίας (Hz) | 50/60Hz |
| Τάση Τροφοδοσίας (V) | 220-240V |
| Ταχύτητες | 4 |
| Τύπος Σύνδεσης | Φις/ Plug |
| Τύπος Φις | 2 Round VDE Plug |
| Υλικό Κατασκευής Προϊόντος | Πλαστικό & Σίδηρος/ Plastic & Iron |
| Ύψος | 53,5cm |
| Χρώμα Προϊόντος | Λευκό/ White |
| Χωρητικότητα Δοχείου | 0,16lt |
