- COOLING & HEATING
- Heating
- Heaters-Oil Radiators-Air heaters
- ΣΟΜΠΑ ΥΓΡΑΕΡΙΟΥ ΜΑΥΡΗ 4.2KW ΟΒΑΛ ΜΕ REGULATOR

3-10 Days
ΣΟΜΠΑ ΥΓΡΑΕΡΙΟΥ ΜΑΥΡΗ 4.2KW ΟΒΑΛ ΜΕ REGULATOR
- Stock: 3-10 Days
- Model: 147-29676
119.93€
Ex Tax: 119.93€
Free Shipping
For order above 80€
Transactions
Secure banking environment
ΣΟΜΠΑ ΥΓΡΑΕΡΙΟΥ ΜΑΥΡΗ 4.2KW ΟΒΑΛ ΜΕ REGULATOR
| Χαρακτηριστικά | |
| Γενικές Πληροφορίες | Κατανάλωση-Gas Consumption: maximum:305g/h medium:210g/h minimum:110g/h |
| Διακόπτης Ασφαλείας | Ναι/ Yes |
| Εγγύηση Eurolamp | 2 Χρόνια/ 2 Years |
| Ένδειξη CE | Ναι/ Yes |
| Θερμαντικό Στοιχείο | 3 Κεραμικές Πλάκες/ 3 Burning Ceramic |
| Θερμοστάτης | Ρυθμιζόμενος/ Adjustable |
| Καθαρό Βάρος Προϊόντος (kg) | 8,500kg |
| Κάλυψη Χώρου | 20-80m² |
| Κιβωτοποίηση (τεμ) | 1\1 |
| Λαβές Μεταφοράς | Ναι/ Yes |
| Μεικτό Βάρος Προϊόντος (kg) | 10,000kg |
| Μήκος | 42,0cm |
| Μήκος Καλωδίου | 40cm Φ8 |
| Ονομαστική Ισχύς (W) | 1,5kW - 4,2kW |
| Πιστοποιητικά | Ναι/ Yes |
| Πλάτος | 39cm |
| Ροδάκια για Εύκολη Μετακίνηση | Ναι/ Yes |
| Στάθμη Έντασης Ήχου σε dB | 0dB |
| Υλικό Κατασκευής Προϊόντος | Χάλυβας με Ηλεκτροστατική Πούδρα/ Steel with Electrostatic Powder |
| Ύψος | 72cm |
| Χρώμα Προϊόντος | Μαύρο/ Black |
