- COOLING & HEATING
- Heating
- Heaters-Oil Radiators-Air heaters
- ΣΤΕΓΝΩΤΗΡΑΣ ΧΕΡΙΩΝ ΠΛΑΣΤΙΚΟΣ ΜΕ ΧΡΟΝΟΔΙΑΚΟΠΤΗ 1800W 220-240V

3-10 Days
ΣΤΕΓΝΩΤΗΡΑΣ ΧΕΡΙΩΝ ΠΛΑΣΤΙΚΟΣ ΜΕ ΧΡΟΝΟΔΙΑΚΟΠΤΗ 1800W 220-240V
- Stock: 3-10 Days
- Model: 147-45100
59.60€
Ex Tax: 59.60€
Free Shipping
For order above 80€
Transactions
Secure banking environment
ΣΤΕΓΝΩΤΗΡΑΣ ΧΕΡΙΩΝ ΠΛΑΣΤΙΚΟΣ ΜΕ ΧΡΟΝΟΔΙΑΚΟΠΤΗ 1800W 220-240V
| Χαρακτηριστικά | |
| Απόσταση Ανίχνευσης | 0,5m |
| Βαθμός Στεγανότητας (IP) | IPX1 |
| Γείωση Αντικειμένου | Ναι/ Yes |
| Γενικές Πληροφορίες | Με Χρονοδιακόπτη/ With Timer |
| Ένδειξη CE | Ναι/ Yes |
| Ένταση Ρεύματος (Α) | 8,20A |
| Κιβωτοποίηση (τεμ) | 1\8 |
| Μεικτό Βάρος Προϊόντος (Kg) | 2,159kg |
| Μήκος | 240mm |
| Ονομαστική Ισχύς (W) | 1800W |
| Πιστοποιητικά | Ναι/ Yes |
| Πλάτος | 240mm |
| Συσκευασία | White Box with Sticker |
| Συχνότητα Λειτουργίας (Hz) | 50/60Hz |
| Τάση Τροφοδοσίας (V) | 220-240V |
| Τύπος Σύνδεσης | Κλέμμα/ Terminal Block |
| Υλικό Προϊόντος | ABS |
| Ύψος | 230mm |
| Χρόνια Εγγύησης | 2 Χρόνια/ 2 Years |
| Χρόνος Καθυστέρησης | 1 sec |
| Χρώμα Προϊόντος | Λευκό/ White |
