
3-10 Days
ΘΕΡΜΟΣΤΑΤΗΣ ΘΕΡΜΟΣΙΦΩΝΟΥ ΚΟΥΜΠΩΤΟΣ
- Stock: 3-10 Days
- Model: 147-44502
9.25€
Ex Tax: 9.25€
Free Shipping
For order above 80€
Transactions
Secure banking environment
ΘΕΡΜΟΣΤΑΤΗΣ ΘΕΡΜΟΣΙΦΩΝΟΥ ΚΟΥΜΠΩΤΟΣ
| Χαρακτηριστικά | |
| Βαθμός Στεγανότητας (IP) | IP20 |
| Διάμετρος | Φ50mm |
| Ένδειξη CE | Ναι/ Yes |
| Επαφή Θερμοστάτη NO/NC | NO & NC |
| Εύρος Θερμοκρασίας Θερμοστάτη | 18°C - 70°C |
| Θερμοκρασία Λειτουργίας °C | -20°C - +60°C |
| Κιβωτοποίηση (τεμ) | 1\100 |
| Μεικτό Βάρος Προϊόντος (Kg) | 0,094kg |
| Πιστοποιητικά | Ναι/ Yes |
| Προστασία Υπερθέρμανσης | Ναι/ Yes |
| Συσκευασία | Nylon Bag with Sticker |
| Τάση Τροφοδοσίας (V) | 220-240V |
| Υλικό Προϊόντος | Πολυπροπυλένιο & Χαλκός/ PP & Copper |
| Ύψος | 28mm |
| Χρόνια Εγγύησης | 1 Χρόνο/ 1 Year |
| Χρώμα Προϊόντος | Λευκό/ White |
