
3-10 Days
ΕΠΑΓΓΕΛΜΑΤΙΚΟ ΚΛΙΜΑΤΙΣΤΙΚΟ 24000BTU ΝΤΟΥΛΑΠΑ INVERTER WIFI Zephyrus
- Stock: 3-10 Days
- Model: 300-28100
1,399.00€
Ex Tax: 1,399.00€
Free Shipping
For order above 80€
Transactions
Secure banking environment
ΕΠΑΓΓΕΛΜΑΤΙΚΟ ΚΛΙΜΑΤΙΣΤΙΚΟ 24000BTU ΝΤΟΥΛΑΠΑ INVERTER WIFI Zephyrus
| Χαρακτηριστικά | |
| Quiet Mode | Ναι / Yes 30dB |
| Απόδοση θέρμανσης btu/h | 24574(3038~27031) |
| Απόδοση ψύξης btu/h | 24000(3038~24779) |
| Αφύγρανση | 2.4 litre |
| Εγγύηση Eurolamp | 10 year warranty for the whole device. |
| Ενεργειακή κλάση (θέρμανση,μεσαία ζώνη) | A+ |
| Ενεργειακή κλάση (ψύξη) | A++ |
| Ετήσια κατανάλωση ενέργειας (θέρμανση) | 1995kwh/y |
| Ετήσια κατανάλωση ενέργειας (ψύξη) | 402kwh/y |
| Εύρος τάσης λειτουργίας | (165~265)V |
| Κατανάλωση ισχύος (θέρμανση) | 2100(350~3100) |
| Οθόνη Led | Τemperature and indication display on the front. |
| Όνομα μοντέλου | TAC-24CHFD/MC11I |
| Ονομαστική απόδοση θέρμανσης | 7200(890~7920) |
| Ονομαστική απόδοση ψύξης w | 7035(890~7260) |
| Ονομαστικό SCOP (θέρμανση, μεσαία ζώνη) | 4.0 |
| Ονομαστικό SEER | 6,1 |
| Ρεύμα λειτουργίας (θέρμανση) | 9.5(1.6-14.1) |
| Ρεύμα λειτουργίας (ψύξη) | 10.1(1.6-13.7) |
| Ροή Αέρα (ψύξη/θέρμανση) | 1200m³/h |
| Στάθμη ηχητικής ισχύος (εξωτερικό) | 67 |
| Στάθμη ηχητικής ισχύος (εσωτερικό) (H/M/L/Mute) | 56 |
| Στάθμη ηχητικής πίεσης (εξωτερικό) | 56 |
| Στάθμη ηχητικής πίεσης (εσωτερικό) (H/M/L/Mute) | 47 |
| Συνιστάται για χώρους | 30~50m² |
| Τροφοδοσία | 1Ph-220-240V~50Hz |
| Φορτίο σχεδιασμού (θέρμανση,μεσαία ζώνη) | 5700 |
| Φορτίο σχεδιασμού (ψύξη) | 7000 |
| Χρονοδιακόπτης | On / OFF timer: Automatic timer for turning on and off the air conditioner. Helps you to automatically adjust the activation time and the operating time of your air conditioner, based on your real needs. |
| Ψυκτική σωλήνωση | 1/4" |
| Ψυκτικό μέσο | R32/1.5kg GWP675/1.013 tonnes Co2 Ecological refrigerant R32, with zero ozone depleting potential (ODP) and very low global warming potential (GWP) compared to refrigerant R410a. |
