- COOLING & HEATING
- Ψύξη
- ΚΛΙΜΑΤΙΣΤΙΚΟ 18000BTU ΜΑΥΡΟ WIFI DC INVERTER R32 XA82 ΓΥΑΛΙΝΟ PANEL, 4IN1 FILTER, iFEEL, GOLDEN FINS, 3D AIR, A+++/A++ Zephyrus

3-10 Days
ΚΛΙΜΑΤΙΣΤΙΚΟ 18000BTU ΜΑΥΡΟ WIFI DC INVERTER R32 XA82 ΓΥΑΛΙΝΟ PANEL, 4IN1 FILTER, iFEEL, GOLDEN FINS, 3D AIR, A+++/A++ Zephyrus
- Stock: 3-10 Days
- Model: 300-28032
889.00€
Ex Tax: 889.00€
Free Shipping
For order above 80€
Transactions
Secure banking environment
ΚΛΙΜΑΤΙΣΤΙΚΟ 18000BTU ΜΑΥΡΟ WIFI DC INVERTER R32 XA82 ΓΥΑΛΙΝΟ PANEL, 4IN1 FILTER, iFEEL, GOLDEN FINS, 3D AIR, A+++/A++ Zephyrus
| Χαρακτηριστικά | |
| Quiet Mode | Ναι / Yes 36dB |
| Απόδοση θέρμανσης btu/h | 17400BTU |
| Απόδοση ψύξης btu/h | 17400BTU |
| Αφύγρανση | 1.5litre |
| Εγγύηση Eurolamp | 10 year warranty for the whole device. |
| Ενεργειακή κλάση (θέρμανση, θερμή ζώνη) | A+++ |
| Ενεργειακή κλάση (θέρμανση,μεσαία ζώνη) | A+ |
| Ενεργειακή κλάση (ψύξη) | A++ |
| Ετήσια κατανάλωση ενέργειας (θέρμανση) | 1330kwh/y μεσαία ζώνη 1373kwh/y θερμή ζώνη |
| Ετήσια κατανάλωση ενέργειας (ψύξη) | 293kwh/y |
| Εύρος τάσης λειτουργίας | (165~265)V |
| Κατανάλωση ισχύος (θέρμανση) | 1374(340-2520) |
| Οθόνη Led | Τemperature and indication display on the front. |
| Όνομα μοντέλου | TAC-18CHSD/XA82I |
| Ονομαστική απόδοση θέρμανσης | 5100(1250-6070) |
| Ονομαστική απόδοση ψύξης w | 5100(1250-5910) |
| Ονομαστικό SCOP (θέρμανση, θερμή ζώνη) | 5,1 |
| Ονομαστικό SCOP (θέρμανση, μεσαία ζώνη) | 4 |
| Ονομαστικό SEER | 6,1 |
| Ρεύμα λειτουργίας (θέρμανση) | 7.0(1.7~13.0) |
| Ρεύμα λειτουργίας (ψύξη) | 8.1(1.7~12.0) |
| Ροή Αέρα (ψύξη/θέρμανση) | 800 κυβικά μέτρα ανά ώρα (μέγιστη)[800m³/h] |
| Στάθμη ηχητικής ισχύος (εξωτερικό) | 65dB |
| Στάθμη ηχητικής ισχύος (εσωτερικό) (H/M/L/Mute) | 53/50/47/43/36 dB |
| Στάθμη ηχητικής πίεσης (εξωτερικό) | 55dB |
| Στάθμη ηχητικής πίεσης (εσωτερικό) (H/M/L/Mute) | 43/41/38//35/27 dB |
| Τροφοδοσία | 220-240V~/50Hz |
| Φορτίο σχεδιασμού (θέρμανση) | 5000W |
| Φορτίο σχεδιασμού (θέρμανση,μεσαία ζώνη) | 3800W |
| Φορτίο σχεδιασμού (ψύξη) | 5100W |
| Χρονοδιακόπτης | On / OFF timer: Automatic timer for turning on and off the air conditioner. Helps you to automatically adjust the activation time and the operating time of your air conditioner, based on your real needs. |
| Ψυκτικό μέσο | R32/1kg GWP675/0,675tonnes Co2 Οικολογικό ψυκτικό μέσο R32, με μηδενικό δυναμικό καταστροφής του όζοντος (ODP) και πολύ χαμηλό δυναμικό παγκόσμιο θέρμανσης (GWP) σε σχέση με το ψυκτικό R410a. |
